Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Úvod O NÁKUPUVRÁCENÍ ZBOŽÍ

Poučení o uplatnění práva spotřebitele na odstoupení od smlouvy + formulář
 
Presporty s.r.o., č. 543, 94104 Mojzesovo, IČ: 47008946, DIČ: SK2023698611
 


1. Právo na odstoupení od smlouvy


Máte právo odstoupit od této smlouvy bez uvedení důvodů ve lhůtě 14 dnů. Lhůta pro odstoupení od smlouvy uplyne po 14 dnech ode dne, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba s výjimkou dopravce převezmete zboží.

Při uplatnění práva odstoupit od smlouvy nás informujte o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy jednoznačným prohlášením:


a) vyplněním formuláře na odstoupení od smlouvy na spodku této stránky

 

b) nebo zasláním emailu na adresu info@megatenis.cz


c) nebo dopisem zaslaným poštou na adresu


Presporty s.r.o.
Mojzesovo 543

94104 Mojzesovo

SLOVAKIA


Po přijetí oznámení o odstoupení od smlouvy, Vám toto přijetí potvrdíme emailem.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy je zachována, pokud bylo sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy zasláno před tím, než uplyne lhůta pro odstoupení od smlouvy.

 
2. Důsledky odstoupení od smlouvy
 
Po odstoupení od smlouvy Vám vrátíme všechny platby, které jste uhradili v souvislosti s uzavřením smlouvy, zejména kupní cenu včetně nákladů na doručení zboží k Vám. To se nevztahuje na dodatečné náklady, pokud jste si zvolili jiný druh doručení, jak je nejlevnější běžný způsob doručení, který nabízíme.
 
Platby Vám budou vráceny bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám bude doručeno vrácené zboží a Vaše oznámení o odstoupení od této smlouvy. Úrada bude provedena stejným způsobem, jaký jste použili při Vaší platbě, pokud jste výslovně nesouhlasili s jiným způsobem platby (například v případě, že jste zboží zaplatili na dobírku), a to bez účtování jakýchkoliv dalších poplatků.
 
Platba za zakoupené zboží Vám bude uhrazena až po doručení vráceného zboží zpět na naši adresu nebo po předložení dokladu prokazujícího zaslání zboží zpět, podle toho, co nastane dříve.
 
 
3. Způsob vrácení zboží:
 
Zboží nám zašlete zpět prostřednictvím České pošty jako balík na adresu:


 

Presporty s.r.o.
Mojzesovo 543

94104 Mojzesovo

SLOVAKIA


 

 
Zboží zašlete nejpozději do 14 dnů ode dne uplatnění práva na odstoupení od smlouvy. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud zašlete zboží zpět před uplynutím 14 denní lhůty. 
 
4. Odpovědnost spotřebitele
 
Spotřebitel odpovídá za případné snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s ním jiným způsobem, než je nutné ke zjištění povahy, vlastností a funkčnosti zboží.


Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží do 14 dnů. MEGATENIS
Pro odstoupení od smlouvy do 14 dnů vyplňte prosím následující formulář:

znaků do konce.
Presporty s.r.o., Č. 543, 94104 Mojzesovo, SLOVAKIA
IČO: 47008946, IČ DPH: SK 2023698611, Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Nitre, oddíl C, vložka číslo: 33665 /N. Obvodný úrad Nové Zámky, Číslo živnostenského registra: 440-31634.
ORGÁN DOZORU: Inšpektorát SOI pre Nitriansky kraj, Staničná 9 Nitra 949 01 - odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa. Tel:037 7720001, Fax:037 7720024, E-mail: nr@soi.sk.
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2020 © Megatenis.cz